Galerie

V této sekci jsme uveřejníli fotky, které jsou nějak spjaty s historii, ale i současností naší restaurace, blízkým okolím a děním kolem. Samotná sekce se dělí na několik galerii.

V první kategorii "Restaurace" jsou staré fotografie přímo spojeny s historii a děním kolem.

Druhou skupinu tvoří fotografie spojené s přehradou Bystřička, která je významnou rekreáční oblastí a nachází se v těsné blízkosti naší restaurace.

V galerii ostaní jsou staré fotografie zachycující rekreanty, ale i nádeníky.

Do kategorie současnost jsme umístili fotografie spojené hlavně s náměty na výlet. Jsou zde zachyceny nejen okolní kopce, ale i třeba fotografie z BMM Drasál, který taky neoddělitelně patří do místního dění a každoročně obohacuje dění v Jarcové. Na několika snímcích je zachyce Vsetínská Bečva, která protéká kolem Jarcové a nabízí osvěžení v horkých letních dnech.

Fotografie pochází se soukromého archivu a stále budou doplňovány o nové exempláře.

 

Děkujeme za návštěvu našich stránek a těšíme se na Vaší osobní návštěvu v naší restaraci. V případě nejasností nebo jakéhokoliv dotazu nás můžete kontaktovat na našem mailu.

Texty povídek uvedených na těchto stránkách jsou majetkem autora a jsou chráněny autorskými právy. Jejich kopírování, rozšiřování a další distribuce i jednotlivých částí je nezákonná a může být pokutována a trestána podle zákonů, a to i v maximálním rozsahu.